Назад
Круглий осередок UNO - оригінальний гриль на дровах і багаття

Круглий осередок UNO - оригінальний гриль на дровах і багаття

Багато хто погодиться, що незамінним атрибутом для душевних посиденьок на лоні природи є приготування улюблених страв на відкритому вогні. Комбіноване кругле вогнище не тільки розширить перелік кулінарних шедеврів для приготування на багатті, але й створить затишну атмосферу у дворі заміської або дачної ділянки.

Оригінальний гриль на дровах

Новинкою на ринку мангалів є стильне ергономічне дров'яне гриль-вогнище UNO, доповнене унікальними можливостями. Пристрій легко перетворюється на:

Властивості обладнання:

  1. Пристрій складається з окремих елементів, які відрізняються високою якістю та надійністю. Вони легко збираються і розуміються, що сприяє зручному транспортуванню.
  2. Стійка конусоподібна основа герметично заварена, що перешкоджає попаданню попелу та сміття на поверхню для смаження.
  3. Кострова чаша виготовлена ​​у вигляді півкулі з цільного листа вуглецевої сталі, стійкої до високих температур. Відсутність зварних швів сприяє довголіттю.
  4. Для забезпечення циркуляції повітря та терморегуляції всередині ніжки та чаші зроблено отвори. Це сприяє швидкому розпалюванню вогню і економії дров, а розігріта тумба вбереже компанію від холоду, що зібралася. Додатково система вентиляції служить для попадання золи в повітроприймач, встановлений внизу ніжки.
  5. Поверхня для смаження нагрівається нерівномірно, що дозволяє одночасно готувати та томити кілька страв. Антипригарне покриття запобігає прилипанню продуктів до жаровні та гарантує стійкість вогнища до атмосферних явищ. Легкий ухил робочої поверхні до центру не дає розжареному жиру розтікатися та розбризкуватися на всі боки.

Круглий осередок та його додаткові можливості

Використовуючи аксесуари до вогнища, можна забезпечити зручність та швидкість приготування їжі, а головне – внести різноманітність у меню для пікніка:

Гриль на дровах UNO здатний зібрати рідних та друзів за одним столом. Моделі цієї марки мають унікальну фішку – допоміжну робочу поверхню, що складається з чотирьох секцій, що знімаються, з натурального дерева, яка прикріплюється до зони барбекю і дозволяє готувати страви всім бажаючим. Наша компанія пропонує придбати вогнища UNO, з якими можна відчути щиру насолоду від приготування їжі в теплому колі дорогих серцю людей.

12.10.2021