Назад
Зустрічайте UNO – багатофункціональний компактний гриль-мангал

Зустрічайте UNO – багатофункціональний компактний гриль-мангал

Компанія UNO виготовляє сучасні мангали в унікальному дизайні. Модельний ряд представлений класичною компактною конструкцією та високим виробом, зручним для приготування їжі. Низькі мангали мають більшу універсальність, тому що придатні для транспортування, поїздки на дачу, виїзду на пікнік та інших цілей.

Переваги конструкції

Вуличний гриль-мангал має практичну та естетично привабливу конструкцію:

Чим хороші компактні мангали

Невелика вага (20 кг) та ергономічна форма робить гриль для дачі UNO вигідним придбанням. У комплекті поставляється чохол для пакування та спеціальні ручки, що полегшують зняття насадок та жаркового диска. До переваг виробу можна віднести:

Сферична форма сприяє збереженню тепла, при цьому до робочої поверхні є доступ з усіх боків. Мангал без гострих кутів безпечний, зручний для перевезення, гармонійний, добре вписується в дизайн садової ділянки.

Мангал розрахований на приготування їжі на 6-10 осіб, діаметр гарячого диска 60 см. Для розпалювання можна використовувати вугілля, дрова, паливні брикети. Готувати можна різні страви, регулюючи оптимальну температуру місцем на диску і використанням кришки.

Як використовувати вуличний гриль-мангал

Експлуатація пристрою проста та інтуїтивно зрозуміла, оскільки конструкція складається лише з трьох частин. Для складання та розбирання не потрібно інструментів та додаткового кріплення:

Далі можна розводити вогонь і після нагрівання диска протерти його олією.

Догляд полягає в очищенні диска від залишків їжі та протиранні сухою тканиною. Золу з пеплозбірника видаляють у міру накопичення, не частіше ніж один раз на місяць, для чого знімають диск і чашу.

Компактні мангали UNO виготовляються в Україні з матеріалів високої якості. На вироби та аксесуари встановлюється гарантія 3 роки. Купити гарні та практичні пристрої для приготування їжі на свіжому повітрі можна в інтернет-магазині на нашому сайті.

19.10.2021