Назад
UNO - універсальний круглий мангал з функціями гриля та барбекю.

UNO - універсальний круглий мангал з функціями гриля та барбекю.

Приготовлені на відкритому вогні м'ясо чи овочі – справжній делікатес. Але щоб страви на багатті правильно засмажилися, залишаючись при цьому м'якими та соковитими, необхідно придбати спеціальний пристрій. Гриль, мангал та барбекю працюють за одним принципом, але при цьому кожен з них має свою специфіку.

Відмінні риси круглого мангалу

Конструкція стандартного мангалу добре знайома кожному дачнику та любителю пікніків. Це прямокутна жаровня на ніжках, усередині якої горять вугілля, а зверху укладаються шматочки маринованого м'яса та овочів, нанизані на шампури. Звичайні мангали бувають стаціонарними та розкладними, але у кожного виду є свої недоліки. Стаціонарні надто громіздкі та важкі, а розкладні – недовговічні.

Саме тому універсальним варіантом можна назвати круглий мангал марки UNO, який завдяки своїй оригінальній сферичній формі жаровні:

Мангали UNO виготовлені з міцної якісної сталі, тому вони надійні, безпечні та вірно служать багато років.

Барбекю або гриль на дровах: що вибрати

На відміну від мангалу, страви в барбекю та на грилі готуються на спеціальних гратах. При цьому гриль на дровах найчастіше має спеціальну кришку, тому:

Конструкція барбекю передбачає наявність двох ґрат: на верхній смажиться страва, а на нижній тліють вугілля. Висоту верхньої можна регулювати, тому продукти тут прожарюються рівномірніше. Потрібно брати до уваги повільне приготування страв. Тому м'ясо слід нарізати дуже великими шматками, щоб воно не стало надто сухим.

Мангал з функцією грилю та барбекю: де і як купити

Щоб не зіткнутися зі складнощами, вибираючи між мангалом, барбекю та грилем, можна просто придбати пристрій, що поєднує функції всіх трьох. Купити гриль-барбекю UNO – це означає отримати унікальний трансформер, здатний готувати різноманітні смачні страви на диску для смаження, ґрат або шампурів. Кругла форма багаття та оригінальна конструкція агрегату дозволяє швидко та рівномірно підсмажити м'ясо, овочі, птицю, рибу чи морепродукти.

Висока якість, багатофункціональність, практичність та незвичайний дизайн роблять круглі мангали UNO ідеальним вибором для будь-якого кулінара. Придбати оригінальну жаровню найвигідніше у нашому фірмовому інтернет-магазині, де також представлений широкий вибір корисних та зручних аксесуарів для приготування страв на вогні.

05.10.2021