Назад
Відкрийте дачний сезон з грилем на дровах

Відкрийте дачний сезон з грилем на дровах

Відмінна новина надійшла від нашої компанії для переконаних дачників. До нового сезону у нас вже готові вуличні грилі. Модель ÜNO прикрасить собою ділянку і зробить сімейні вечері різноманітними.

Дачну ділянку: задоволення або обязаловка?

Літо це маленьке життя. На стандартних шести сотках вона протікає особливо бурхливо. Боротьба за врожай йде по всіх фронтах.

Підв'язуються огірки і помідори, підгортати картоплю і рихлити полуниця. Нещадно знищуються бур'яни і шкідники. Добрива вносяться за графіком з урахуванням атмосферних нюансів (в спеку не можна, в дощ - марно).

Але приходить вечір, і на ділянку сходить благодать. Сім'я збирається біля багаття - для підведення підсумків трудового дня і для душевного спілкування. І ось тут-то нова продукція нашої компанії виявиться до речі. Ви ще встигнете купити гриль ÜNO, щоб порадувати сім'ю новинкою.

Підстава (висота 45 або 70 см) з вентиляційними отворами і уловлювачем попелу має форму конуса. На ньому грунтовно розташовується багаття чаша. Хочете романтичний вечір - беріть з собою гітару, располагайтесь навколо і милуйтеся танцем вогню.

Якщо ж ваше завдання нагодувати сім'ю (і гостей) - використовуйте всі можливості гриля. З ним дачну ділянку стане зовсім іншим - більш затишним і привабливим для домочадців.

ÜNO: стильний і практичний

Гриль на дровах об'єднує функції барбекю і мангала. Це цілий комплекс для приготування страв на свіжому повітрі. Диск для смаження укладається безпосередньо на чашу. Нагрівання - нерівномірний. Ближче до центру він більше, на краях - менше. Ви зможете самі регулювати ступінь прожарювання м'яса, риби або овочів.

Вибір страв залежить тільки від вашої фантазії. Вранці - яєчня і овочі. Днем - розкішний плов в казані, який встановлюється на спеціальну підставку в центрі. Увечері - реберця, крильця або просто без викрутасів - великий соковитий шматок м'яса з кров'ю.

Колекція корисних аксесуарів для гриля розширить ваші можливості:

Ваше кулінарну майстерність буде посилено тонкої ноткою серпанок і чарівним ароматом свіжих дров. Причому вам не доведеться мужньо колоти їх. Побережіть сили для денних трудових подвигів. Для вугільного гриля підійде деревне вугілля.

Готові брикети перетворять приготування в справжнє задоволення. Все відбувається легко і невимушено. І, що важливо, гігієнічно. Адже смаження (діаметр 60 або 70 см) поверхня має ухил до центру. Зайвий жир, залишки їжі ви просто зчистити в вогонь спеціальним скребком.

Можна не турбуватися про те, що м'ясо або риба пригорять. Секрет успіху ÜNO в тому, що на диск нанесено багатошарове антипригарне органічна сполука.

15.02.2021