Назад
Універсальна багаття чаша UNO

Універсальна багаття чаша UNO

Екологи можуть зітхнути спокійно. У нас є добра новина для них. З появою металевої чаші для вогню ÜNO можливість загоряння в лісах в періоди пікніків значно зменшилася. Крім того, це чудовий аксесуар для прикраси присадибної ділянки.

Вогонь як об'єднуючий фактор

Не можна відповісти однозначно, що красивіше: біжить вода або танцююче полум'я. Оформляючи дачні ділянки або прилеглі до будинку території, багато власників віддають перевагу і тому, й іншому. Але якщо фонтан або штучний ставок безпечні, то з вогнем треба звертатися максимально дбайливо.

Випалені кола від багать виглядають як живі рани на тілі землі. У лісі, на галявині, на березі річки або на вашій ділянці їх не повинно бути. На щастя, в нашому каталозі тепер є унікальна пропозиція: кругла багаття чаша ÜNO.

Її можна використовувати в ландшафтному оформленні, адже вона виглядає як стильний і модний аксесуар. Сама ємність для вогню стійко розміщується на конусоподібному підставі. Рівень горіння можна контролювати завдяки системі вентиляції. Кілька рядів невеликих отворів в підставці влаштовані для рівномірної подачі повітряного потоку в область горіння. Тим самим утворюється інтенсивна тяга. Пеплопріемнік додає зручності у використанні.

Корпус забарвлений термостійким кремній-органічних покриттям. Його практично неможливо пошкодити, і при цьому виглядає воно надзвичайно красиво.

Осередок встановлюється в зоні відпочинку. Його кругла форма дозволяє комфортно облаштувати майданчик. Розташовуйте поруч дивани, садові стільці або крісла-качалки і насолоджуйтеся приємною бесідою у fire pit.

Корисне з приємним

Унікальна конструкція виробу забезпечує йому кілька варіантів використання.

Кострова чаша-мангал містка. Встановивши на неї жарова диск діаметром 60 або 70 см, ви отримаєте можливість готувати відразу кілька страв. Диск розжарюється до температури + 800 ° C. Антипригарне покриття виключає згоряння продуктів. А завдяки нерівномірного нагрівання (ближче до центру поверхню завжди гаряче) можна контролювати рівень підсмажування стейків або овочів. Для цього їх просто переміщують по поверхні - в залежності від готовності.

Але і це ще не все.

Виріб доповнюється функціональними аксесуарами:

Купити вогнищеву чашу Уно, значить, поліпшити якість життя. При цьому вона не вимагає спеціального догляду, а для захисту від опадів можна скористатися кришкою CAP.

01.02.2021