Назад
Вуличні мангали для заміського будинку та дачі

Вуличні мангали для заміського будинку та дачі

Для комфортного та продуктивного відпочинку на природі потрібно насамперед зібрати компанію. Найкращим помічником у цій справі буде гриль-барбекю для дачі. Продукти, приготовані на багатті, сподобаються всім без винятку, ніхто з друзів та близьких не залишиться голодним.

Місце встановлення мангалу

Господарям дач чи заміських будинків набагато зручніше організувати посиденьки. На задньому дворі достатньо місця, вуличні мангали легко впишуться в екстер'єр. Ароматний шашлик можна смажити навіть на Новий рік.

Жарівні, встановлені на дачній ділянці, стануть незамінною конструкцією для приготування їжі як на свята, так і у повсякденному житті. Барбекю характерна компактність: габарити вогнища дозволяють встановити його у будь-якому зручному місці ділянки. Розташування переносних конструкцій можна змінювати за своїм бажанням:

Встановлення мангалу узгоджується насамперед із вашими уподобаннями та можливостями. Потрібно враховувати розміри та характеристики моделей. Оскільки наші сучасні вогнища виготовлені із міцного, захищеного від несприятливих погодних умов матеріалу, то вам не варто турбуватися про мангал, якщо він залишився у дворі на ніч.

Вартості вуличних барбекю

Присадибна ділянка з появою стаціонарного мангалу стане більш жвавою. Оригінальний дизайн нових моделей освіжає та надає місцевості затишку. Необхідно також не забувати про якість виробу, адже від цього залежить термін його експлуатації.

Окрім основної конструкції, мангал може бути обладнаний різними аксесуарами типу решітки, шампурів, підставки для дров та іншими додатковими елементами.

Мангал UNO, призначений для встановлення на вулиці, має безліч переваг:

Сучасні можливості дозволяють купити мангал в один клік, навіть не виходячи з дому. Для вибору якісного та довговічного вогнища UNO з оригінальним оформленням звертайтесь до нашого онлайн-магазину. Ми допоможемо з вибором та оперативно відправимо товар транспортною компанією.

20.11.2021