назад
наступна
новина

Вибір мангалу для сім'ї або великої компанії

Вибір мангалу для сім'ї або великої компанії

Мангальний комплекс призначений для затишних посиденьок з друзями та сім'єю на природі або в саду. Зустрічі на свіжому повітрі зближують людей. А щоб ніхто не залишився голодним, існує мангал для вулиці, на якому можна приготувати безліч страв – від овочів до соковитого м'яса.

Видове розмаїття мангалів

Оскільки комплекси для смаження мають властивості, які відрізняють їх один від одного (наприклад, зовнішній вигляд, дизайн, призначення та спосіб розміщення), то конструкції розділені на кілька видів:

Чашам характерна компактність і довговічність: конструкція не потребує спеціального догляду і готова виконувати свої функції тривалий час. Барбекю може бути переносним та стаціонарним. Останній зазвичай встановлюють на задньому дворі заміського будинку чи дачі. Наявність грат для обсмажування м'яса та овочів – ndash; відмітна ознака гриль-мангалу.

Велику зручність у використанні мають пристрої, які можна переносити в різні частини саду. Такі портативні конструкції встановлюються під навісами у альтанках, на свіжому повітрі, на задньому дворі.

Для великих компаній підійде стіл-мангал, який зручний тим, що готову їжу можна ставити прямо на його поверхню. Він виготовлений із безпечного матеріалу, який не дозволить отримати випадковий опік від торкання покриття стільниці.

Переваги покупки мангалу UNO

Вогнища для приготування їжі на відкритому вогні є чудовим способом для об'єднання всієї родини на свіжому повітрі. Крім цього, у його використанні виділяються такі переваги:

  • просте використання;
  • тривалий термін використання;
  • оригінальний дизайн

Матеріал, з якого виготовлені конструкції, має високу міцність і довговічність. Спеціальне покриття стійке до різких перепадів температур, тому легко витримає сильний жар багаття. У класичних моделях мангалів як джерело енергії використовують вугілля або дрова, тому гриль швидко нагрівається і ще довго зберігає тепло.

Оригінальний зовнішній вигляд та простота в експлуатації також є перевагами мангалів. Сьогодні в каталозі нашого онлайн-магазину можна незвичайно оформлені конструкції, які при цьому легко доглядати.

Варто підійти до вибору мангалу відповідально. Осередок повинен відповідати своїй ціні, відрізнятися якістю, надійністю та стійкістю до зовнішніх несприятливих факторів.

Поради при виборі вуличного мангалу

Насамперед варто визначитися з метою використання конструкції. Це може бути звичайний барбекю для сім'ї або великий гриль для цілої компанії. Прикріплений до місця або портативний, електричний, газовий або дров – ці параметри також варто врахувати під час вибору.

Для ознайомлення з різними моделями подивіться на нашому сайті UNO розділ «Товари». Магазин гарантує високу якість та надійність мангалів для заміського будинку.