Назад
Досконалий стіл-жарівня UNO для дачі

Досконалий стіл-жарівня UNO для дачі

Відпочинок на природі з таким помічником, як мангал компанії UNO, набуває особливого задоволення. Багатофункціональний вогнище-барбекю в сучасному виконанні дозволяє готувати різні страви швидко і без особливих зусиль. Запросивши гостей, ви зможете порадувати їх не просто смачною та здоровою їжею, а й справжніми шедеврами з м'яса, риби, овочів.

Особливості конструкції

Мангал UNO призначений для приготування їжі, але приємним бонусом є можливість його використання як джерело вогню. При знятті жаркового кола виходить елегантна кострова чаша, навколо якої так приємно влаштуватися в кріслах і вести неквапливі бесіди з друзями.

Пристрій є стійкою компактною конструкцією, всі частини якої виготовлені з надійних жароміцних матеріалів.

Мангал екологічний та безпечний у використанні, але повинен встановлюватись лише на рівний майданчик. Територія ділянки не постраждає від пікніка, оскільки полум'я не розповсюджується за межі багаття. Залишки продуктів та олії вільно стікають у вогонь завдяки ухилу жаркового диска. Попіл і попел залишаються всередині підставки і не забруднюють повітря.

Пристрій має строгий та красивий зовнішній вигляд. Встановлений на ділянці мангал замінить арт-об'єкт і відмінно впишеться в ландшафт.

Розмаїття страв

Завдяки тому, що мангал поєднує функції грилю та барбекю, на гарячому диску можна приготувати найрізноманітніші страви. Для кулінарних занять призначено додаткові аксесуари:

Поверхня для смаження покрита спеціальним кремнійорганічним складом, тому продукти не пригорають і виходять соковитими, рум'яними, добре просмаженими. Диск легко очищається від залишків олії та їжі, завжди виглядає акуратно та привабливо.

Спекотне коло зручне для приготування кількох страв одночасно. Поверхня має різну температуру нагрівання залежно від відстані від центру. Це дозволяє регулювати рівень просмаження продуктів, пересуваючи шматки від центру до краю диска. Продукти треба періодично перевертати, а перед приготуванням змастити диск та грати олією.

Їжу, приготовлену на мангалі, подають до столу негайно, з гарніром із овочів та зелені. Свіжі страви з легким ароматом багаття перетворять звичайне застілля на справжнє свято.

Сучасний та зручний гриль на дровах купити можна з доставкою на сайті нашої компанії UNO. Тут же продаються потрібні аксесуари. Завдяки багатофункціональному мангалу ваша садова ділянка або заміський будинок стане найкращим місцем відпочинку в будь-яку пору року.

15.11.2021