Назад
UNO – зручні та багатофункціональні мангали для вашого будинку

UNO – зручні та багатофункціональні мангали для вашого будинку

Їжа, приготовлена ​​на свіжому повітрі, має особливу привабливість. Пікніки на природі та посиденьки з друзями у дворі власного будинку – найкращий відпочинок після трудового тижня. Якщо ви хочете купити круглий мангал сучасного типу, зверніть увагу на продукцію компанії UNO.

Як виглядають моделі УНО

Мангал у вигляді прямокутного металевого короба залишився у минулому. Тепер актуальні багатофункціональні та естетично бездоганні конструкції. Сучасний підхід до виробництва пристосування для приготування їжі виявився у виборі матеріалів та дизайні мангалів. У лінійку входять два варіанти конструкції, що відрізняються лише одним параметром. Зараз купити гриль-барбекю УНО можна заввишки 45 см або 75 см.

Кожна модель є елегантною конструкцією, що складається з основних елементів:

Збірно-розбірна конструкція добре продумана, тому зручна для виїздів на природу. Такий гриль для дачі легко транспортується в автомобілі до місця пікніка. Спочатку встановлюється підставка, зверху кріпиться кострова чаша та диск. Уся процедура займає кілька хвилин, після чого можна розпалювати вогонь та приступати до приготування їжі.

У комплект входять додаткові аксесуари – кришка, підставка для казана та шампурів, грати для гриля. Кожну насадку можна встановити безпосередньо на диск або спеціальні ножки, залишаючи можливість підкидати дрова.

Прикраса дачної ділянки

Дизайн мангалів UNO – втілення сучасного технологічного стилю, що надає перевагу простим лініям і обтічні форми. Сталь як основний матеріал, темний колір, відсутність декору роблять зовнішній вигляд мангалу лаконічним, але при цьому значним.

Завдяки круглій формі пристрою не важко знайти відповідне місце на ділянці, де буде зручно готувати та приймати гостей. За мангалом просто доглядати: достатньо змахнути у вогонь залишки та їжі та протерти поверхню. Використання органічного покриття виключає прилипання та пригорання продуктів, тому виріб завжди виглядає акуратно та гідно.

Після приготування їжі, можна зняти смажений диск і з комфортом розташуватися біля відкритого вогню.

Мангали компанії UNO ви можете подивитися на нашому сайті. На всі вироби встановлено гарантію 3 роки. Отримати товар можна самовивозом, кур'єрською доставкою чи транспортною компанією.

04.11.2021