Назад
Ідеальна жаровня для дачі - мангал барбекю UNO

Ідеальна жаровня для дачі - мангал барбекю UNO

Важко уявити відпочинок на дачі без традиційного обіду, приготованого на свіжому повітрі. Тому мангал – неодмінний атрибут на будь-якій садовій ділянці. Але щоб м'ясо завжди залишалося соковитим і рівномірно просмаженим, а овочі не підгоряли, дуже важливо правильно вибрати цей простий, на перший погляд, агрегат.

Вибираємо мангал для дачі: переваги пристроїв марки

Вибираючи мангал для садової ділянки, слід враховувати, які страви та як часто ви збираєтеся готувати, яке паливо використовувати, на скільки людей буде розрахований обід. Мангал для барбекю від компанії UNO - це універсальний пристрій, здатний виконувати відразу безліч завдань. Унікальний гриль оригінальної круглої форми на стійкій підставці дозволить приготувати не тільки класичний шашлик на шампурах або суп у казанку, але й запекти справжню барбекю та овочі на ґратах.

Багатий асортимент мангалів для дачі UNO дає можливість вибрати моделі, різні за розмірами та ціною, розраховані як на кількох осіб, так і на велику компанію. Крім цього, фірмові мангали бренду відрізняють такі переваги:

Де придбати мангал для барбекю UNO

Мангали марки UNO – це унікальні у своєму роді грилі, що поєднують практичність, багатофункціональність та естетичність. Купити мангал-барбекю, здатний швидко та в ідеальному виконанні готувати різноманітні страви на решітці, антипригарному диску чи шампурах, можна у нашому інтернет-магазині. Також у нас можна додатково придбати різноманітні аксесуари, які зроблять процес приготування страв ще простіше та зручніше:

Купаючи мангал або аксесуари бренду UNO, ви вибираєте якість, довговічність та красу за найвигіднішою ціною.

26.10.2021