Назад
UNO – найкращий мангал для посиденьок з друзями

UNO – найкращий мангал для посиденьок з друзями

За допомогою гриля, барбекю та мангалу можна без зусиль приготувати смачну та корисну страву на відкритому вогні. Всі три пристрої виконують загальну функцію – термічна обробка їжі (овочів, риби, м'яса) для подальшого вживання. Відмінності полягають лише у зовнішньому вигляді та стилі оформлення:

Що таке гриль

Це пристосування може підсмажувати найрізноманітніші види продуктів: рибне філе, м'ясні вироби, овочеві заготівлі, а також копчення інгредієнтів. Гриль є досить громіздкою піччю, тому для його монтажу потрібна територія з великою кількістю місця.

Збираючись дружною компанією, приємно посидіти в гарно облаштованій альтанці, навісі або на лавці зі столиком.

Барбекю для заміського будинку

Вважається, що пекти на дровах давно вийшла з моди. Вже ніхто не думає про запас дров на зиму, систему опалення відрегульовано без втручання користувача. Однак стара добра класика в особі барбекю лише надає готовим стравам особливих властивостей.

Зручний мангал-барбекю збирає навколо себе велику компанію друзів чи рідних. На вихідних, під час свят і навіть у зимову пору року ароматне м'ясо на мангалі приверне до себе гостей, які точно не підуть голодними.

Оскільки пристрій працює за допомогою дров, то вважається екологічно безпечним. Дрова – паливо, яке не завдає великої шкоди екосистемі, при цьому смак м'яса стає кращим без додавання сторонніх хімічних ароматизаторів.

Легкий димок, що надає характерного запаху м'ясним інгредієнтам, покращує смакові якості страви. Обвиваючи продукти при обсмажуванні, дим проникає глибоко у волокна. Головне – Вибрати правильний сорт дерева. Найчастіше використовують фруктові – вишню, грушу, яблуню та черешню.

Позитивні якості мангалів

З давніх часів предки сучасних людей використовували вогонь для обробки м'яса диких тварин. Навіть зараз ця традиція не зникла. мало хто відмовиться від запашного шашлику на мангалі. Існують конструкції, які поєднують у собі одночасно функції гриля та барбекю. До їх переваг можна віднести:

Компанія UNO займається виробництвом оригінальних мангалів для заміського будинку. Барбекю купити можна на сайті представника, ознайомившись із доступними моделями в асортименті. Функціональний мангал стане приводом, щоб зібратися усією сім'єю за одним столом.

26.01.2022