назад
наступна
новина

На чому краще смажити м'ясо

На чому краще смажити м'ясо

Шашлики – популярний вид відпочинку практично будь-якої пори року. Готувати продукти заведено на мангалах. Це зручний пристрій, що дозволяє якісно та без клопоту приготувати їжу для всієї компанії. Прийшов до нас такий вид приготування від народів Близького Сходу. З часу винаходу конструкція зазнала деяких змін, з'явилися нові типи та форми мангалів.

Щоб отримати задоволення не тільки від проведення спільного часу, а й від процесу готування, потрібно правильно вибрати мангал-гриль . Розглянемо основні критерії вибору.

Яким має бути хороший гриль

Якщо у вас є варіант із постійним місцем, наприклад, свою ділянку або дача, то у такому разі відмінним варіантом буде стаціонарний мангал. Він повинен прослужити не один рік, тому не варто вибирати кволі вироби із тонкого металу.

Майже вічні мангали роблять із товстої нержавіючої сталі або чавуну, від 4-5 мм завтовшки. Такому приладу не страшні ні високі температури, ні перебування просто неба в будь-яку погоду.

Якщо ви готуєте на вугіллі, не зайвою буде хороша система піддуву. Це прискорює процес розпалювання та дозволяє підтримувати рівномірність температури.

Портативні мангали

Ми розглянули стаціонарний варіант. Тепер визначимося, що краще взяти із собою на природу.

У цьому випадку вибір варто робити на користь переносних моделей. Вони відносно легкі, поміщаються у багажник авто. Такий мангал збирається та розбирається за п'ять хвилин, дозволяє швидко приготувати м'ясо на велику компанію. Вибирайте мангали з більш товстими стінками та надійними кріпленнями, якщо не хочете обмежуватися одноразовим приготуванням.

Круглий гриль-мангали

Нещодавно з'явився новий тип мангалів – круглої форми. Такий пристрій поєднує переваги звичайного мангалу і широкі можливості гриля. Кругла кострова чаша має менші розміри, але дозволяє розмістити на собі більше продуктів. За рахунок особливої ​​форми можливі більш рівномірний прогрів поверхні, зручне приготування і простота догляду. Завдяки розподілу температури від 220 до 300°C риба на грилі виходить ніжною, а стейки – добре просмаженими та соковитими.

Ці мангали відрізняються своєю багатофункціональністю – їх можна використовувати як звичайний гриль, а також:

  • готувати їжу на решітці;
  • робити барбекю, стейки;
  • скористатися мангалом як печі.

Його унікальний дизайн порадує своїм зовнішнім виглядом та прикрасить подвір'я.

За рахунок величезної низки переваг круглі гриль-мангали з кожним днем ​​набирають популярності. Крім домашнього використання, вони також задіяні у вуличних кафе, великих ресторанах та інших закладах громадського харчування.

Де придбати

Якщо ви бажаєте купити гриль для дачі, який радуватиме вас своїм зовнішнім виглядом і довгий термін служби, зверніть увагу на моделі бренду UNO. Наші грилі оснащені безліччю функцій та корисних аксесуарів.