назад
наступна
новина

Грилі – зручні пристрої для приготування м'яса на відкритому вогні

Грилі – зручні пристрої для приготування м'яса на відкритому вогні

Справжнім делікатесом є продукти, приготовані на відкритому вогні. Професійні ресторани створюють із процесу приготування справжнє шоу, демонструючи майстерність кухаря. Для правильної смаження м'яса, щоб воно було м'яким та соковитим усередині, необхідно вибрати призначений для цього пристрій. Таким приладом стане гриль дров'яний, круглий мангал або встановлення барбекю. Всі вони виконують ту саму функцію – обсмажування м'яса, овочів та риби. Але їхня головна відмінність полягає у специфіці роботи і у зовнішньому вигляді.

Гриль або барбекю – як вибрати

Особливою рисою цих двох пристосувань, на відміну від мангалу, є наявність спеціальної ґрат, на якій і відбувається процес приготування страв. Гриль також обладнаний кришкою і, крім цього, має додаткові переваги:

  • швидке приготування продуктів у порівнянні з іншими видами жаровень;
  • крім смаження, можливий процес запікання та копчення;
  • немає необхідності заздалегідь маринувати страви перед обсмажуванням.

Барбекю обладнаний одразу двома ґратами – верхньої та нижньої. На першій відбувається безпосередньо приготування м'яса, а на другій тліють вугілля від дров. Час обробки продуктів значно більше, тому перед обсмажуванням необхідно рівномірно розділити м'ясо на невеликі шматки. Мангали для дому покликані радувати своїх власників смачними стравами цілий рік.

Переваги круглого мангалу

Цей вид печі відрізняється своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Кругла форма жаровні дозволяє внести до процесу приготування м'ясних та овочевих продуктів додаткові особливості.

Конструкція звичайного прямокутного мангалу на ніжках знайома всім любителям пікніка за містом. Найчастіше використовують стаціонарні пристрої, однак вони є досить великими та важкими. Існують також розкладні – ці не відрізняються особливою довговічністю.

У порівнянні з класичним варіантом мангалу, кругле вогнище займає мало місця на ділянці і компактно розміщується на будь-якій території. Його монтаж не вимагає великих зусиль. легка конструкція, крім стильного оформлення, має простоту та доступність установки.

У фірмовому інтернет-магазині популярного українського бренду UNO можна купити круглий мангал від оригінального виробника. Створений із високоякісного матеріалу, прилад для смаження характеризується надійністю та довговічністю.

Гриль-вогнище на дровах

Вогнище використовується для приготування здорової їжі на відкритому вогні. Запечені овочі, в волокна яких проникає легкий димок, набувають особливого смаку та аромату.

Поверхня пристрою виготовлена ​​зі спеціального антипригарного матеріалу, який не дозволить зіпсувати зовнішній вигляд страви шматочками, що пригоріли. Окремі елементи вогнища, які легко збираються, додають додатковий плюс до пристрою, полегшуючи транспортування.