Назад
UNO TABLE: стіл-досконалість для садового барбекю

UNO TABLE: стіл-досконалість для садового барбекю

Тепло, смолистий аромат і м'який потріскування багаття, ніжний смак соковитого поджаристого м'яса … Що може бути краще сімейного барбекю на природі? З товарами марки UNO приготування страв на відкритому вогні перетвориться на справжнє свято. Мангали UNO і UNO + допомагають втілити ваші найсміливіші кулінарні експерименти, а спеціальний стіл-мангал UNO TABLE дозволяє з комфортом розміститися навколо вогнища навіть дуже великою компанією.

Мангал для барбекю UNO: всі переваги круглого гриля

UNO – це унікальний круглий гриль на підставці у формі усіченого конуса, який дозволяє не тільки досягти ідеальної прожарювання страв, а й стає гідною прикрасою вашого садового ділянки. Купити барбекю-мангал даної марки – це значить отримати цілий комплекс вигідних переваг:

UNO TABLE – ідеальний стіл-мангал для великої компанії

Зібрати на барбекю всю сім'ю і друзів за одним столом не проблема, якщо у вас на садовій ділянці є стіл-мангал UNO TABLE. Чотири широкі стільниці з натурального дерева, надійно скріплені залізними кронштейнами, дозволяють з комфортом розміститися навіть великою компанією. Крім зручності, не можна не відзначити додаткові переваги вироби:

Купити садовий гриль, стіл-мангал і інші аксесуари марки UNO можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете все, що потрібно для приготування смачних страв на відкритому вогні, по самій вигідною ціною.

23.09.2021