назад
наступна
новина

Вибираємо нестандартну альтернативу звичайному мангалу

Вибираємо нестандартну альтернативу звичайному мангалу


Бажаючи насолодитися не лише смаком їжі, що засмаженою на вугіллі, але й процесом приготування, потрібно підібрати якісне, зручне обладнання. Сучасний ринок насичений різноманітними мангалами. Щоб отримана модель задовольняла всі потреби, буде корисно ознайомитися з асортиментом та критеріями вибору наперед.

Принцип роботи всіх вугільних і дров'яних мангалів однаковий – приготування їжі шляхом термічного впливу на неї палива, що горить або тліє, і розігрітої смаженої поверхні. Крім ціни, зовнішнього вигляду, матеріалу, мангальні пристрої відрізняються за функціональними можливостями.

Рекомендації:на що звернути увагу

Перш ніж визначитися з вибором мангалу для своєї ділянки, рекомендується ознайомитися з особливостями даного пристрою:

  1. Матеріал виробу. Чавун і кераміка відрізняються великою міцністю і тривалістю служби, але мають високу ціну і пристойну масу. Конструкції зі сталі та алюмінію набагато легші та дешевші. У металевих моделях увагу слід звертати на товщину стінки та наявність швів.
  2. Ми паливо, що використовується. Найбільшою популярністю, порівняно з газовими та електричними приладами, користуються моделі на вугільному паливі та дровах.
  3. МРозмір робочої поверхні. Якщо правильно підібрати цей параметр, можна заощаджувати на паливі та часі. Немає сенсу спалювати великі обсяги дров для невеликої порції продуктів. Через надмірно великий жаровню розподіл тепла може бути нерівномірним.
  4. МДодаткові опції. Сюди можна віднести можливість смаження, копчення або запікання, використання шампурів, ґрат, каструлі. Зручна наявність стільниці, кришки, полиць, піддону для золи, коліс для транспортування, дровниці.

Оригінальним рішенням для облаштування присадибної ділянки буде стіл для барбекю. Подібна модель виглядає дуже стильно та має розширену функціональність. Залежно від комплектації, на ній можна готувати на шампурах, гратах, поверхні для смаження, в сковороді та казані. Зручно, що брати участь у процесі можуть кілька людей одночасно.

Із Заходу до нас прийшла мода на круглий гриль. Зазвичай такий мангал складається з жаровні, із встановленими поверх неї ґратами, і кришки. Округла форма допомагає вигідно економити паливо та рівномірно просмажувати продукти. Відсутність гострих кутів безпечна та зручна. Гриль такого типу може бути виготовлений із металу або кераміки.

Гриль-вогнище ефектно доповнюватиме зону відпочинку, запрошуючи провести вечір великою компанією, затишно влаштувавшись навколо відкритого вогню. Готувати на ньому можна, використовуючи спеціальні фіксатори для грат і шампурів, котла. За необхідності можна швидко розігріти їжу.

Бренд UNO представляє покупцям стильну колекцію мангалів. Витончений дизайн впишеться в будь-який інтер'єр, а функціональність задовольнить усі побажання. UNO – це новація у світі мангалів.