Назад
Як вибрати вуличний мангал

Як вибрати вуличний мангал

Якщо плануються часті поїздки на природу або є свій заміський ділянку, то слід задуматися про покупку мангала-гриля. Це зручне багатофункціональне пристосування дозволяє готувати на відкритому вогні практично будь-яку страву. Розглянемо, який гриль для дачі вибрати найкраще.

Компактні мангали або стаціонарні

Перш за все потрібно визначити, який вид мангала підійде краще: компактний або стаціонарний.

Якщо вибрати стаціонарний, можна отримати багатофункціональний комплекс, де є місце для обробки і нарізки продуктів, зберігання палива і робочих поверхонь для готування. Це майже міні-кухня на свіжому повітрі, яка будується із цегли або каменю. Потужне підставу і велика площа робочих поверхонь виключають можливість перенесення на будь-яке відстань. Зазвичай стаціонарні пристрої створюються поруч з альтанкою, літньою кухнею або іншими об'єктами зони відпочинку. Але це не завжди зручно і вимагає серйозних вкладень.

Компактні мангали відрізняються невеликими габаритами і вагою. Це забезпечує їм ряд безсумнівних переваг:

Дров'яний мангал зручніше, ніж на інших видах палива

Споживачам пропонуються пристрої, що працюють на газі, електриці, дровах або вугіллі. Їли потрібно компактне, зручне і універсальний пристрій для приготування їжі, то слід по ряду причин вибрати дров'яної мангал :

Мобільні мангали на дровах UNO практичні, зручні і створені із застосуванням сучасних технологій. Ці пристосування дозволяють приготувати смачні страви на відкритому повітрі в будь-якому місці, де є невеликий майданчик для установки приладу і необхідне паливо. Купити грилі можна в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою.

16.09.2021