Назад
Дров'яні грилі UNO: відпочинок на природі і апетитна їжа

Дров'яні грилі UNO: відпочинок на природі і апетитна їжа

Дарувати своїм близьким і друзям справжнє задоволення від приготованих страв – що може бути приємніше для гостинного господаря? Особливо якщо сам процес готування перетворюється в захоплюючу і необтяжливе заняття.

Причина успіху закладена в правильному виборі помічника, такого, як багатофункціональний вогнище-гриль UNO . З ним будь-якому охочому під силу приготувати справжній шедевр з м'яса, риби, курки або овочів.

Вуличний гриль на дровах: в чому зручність

UNO поєднує в собі функції гриля, мангала і вогнищевої чаші. А це означає, що крім прямого кухарського призначення, його можна використовувати в якості джерела вогню під час душевних посиденьок на свіжому повітрі. Для цього знадобляться всього лише бажання і брикети деревного вугілля.

А оскільки свіже повітря неминуче пробуджує апетит, гриль на дровах може стати в нагоді в будь-яку хвилину. Завдяки функціям барбекю і мангала різноманітність страв буде забезпечено. Тим більше що UNO дозволяє готувати одночасно декілька страв з абсолютно різним ступенем прожарювання.

Переваги практичного помічника

Нескладно зробити вибір на користь багатофункціонального помічника, оскільки серед його переваг є досить вагомі:

Осередок-гриль: секрети конструкції

Надійна стійка підставка конусоподібної форми вловлює попіл, золу і утримує на собі чашу мангала. Все, що потрібно для установки, – рівна поверхня. Висота підставки комфортна для готування сидячи в улюбленому кріслі або стоячи (з UNO +).

Кострова чаша – має форму півсфери цілісний шматок металу, якому не страшні високі температури. За рахунок вентиляційних отворів в ній і підставі мангала забезпечений швидкий розпал та приплив повітря для рівномірного горіння дров. Безконтрольне поширення вогню при цьому виключено. Виробник подбав про вашу безпеку.

Ухил поверхні для смаження в сторону центру продуманий спеціально. Розпечене масло або виділяється продуктами сік негайно стікають в чашу, що не розбризкуючись.

Для реалізації задуманого в кулінарній сфері знадобляться корисні аксесуари для вогнищевої чаші:

Гідно їх оцінить кожен покуштував справжній плов або юшку, приготовані на дровах, соковитий шашлик або стейк.

Поверхні, які контактують з їжею, завбачливо покриті антипригарним складом. Спеціальна кришка захищає конструкцію від потрапляння бруду та вологи. Догляд за мангалом вимагає від власника мінімуму зусиль.

Хочете подарувати собі свято? Тоді стильний мангал UNO – те, що вам потрібно. Не пропустіть унікальну можливість приручити магію вогню.

06.09.2021