назад
наступна
новина

Як вибрати мангал для дачі

Як вибрати мангал для дачі

Підбирати гриль-мангал для дачі не завжди просто. Хороший гриль має бути зроблений із якісного металу та бути стійким. Сьогодні існує дві великі групи продукції: стаціонарні та переносні. Вибираючи, потрібно врахувати багато важливих нюансів.

З якого матеріалу найкращі мангали

В основному конструкцію роблять із сталі, яка зверху покривається жароміцним покриттям. Товщина стін буває різна. Купити сталевий мангал з покриттям із жаростійких та безпечних для людини речовин – найкращий варіант, якщо потрібний довговічний та естетичний гриль. В такому виробі багаття захищена від іржі, а на смаженій поверхні передбачено покриття, контакт якого з харчовими продуктами допускається санітарними вимогами.

Також виготовляються вироби з чавуну (досить тендітні та важкі), кераміки (дорожчі).

Типи мангалів

Існує два основних типи мангалів: стаціонарні та переносні. До перших відносяться досить великі конструкції, які зазвичай використовують на дачах. Пристрій встановлюється на ділянці та нікуди більше не переміщується. На ньому можна готувати не тільки шашлики, а й інші страви, наприклад гриль, стейк. Деякі дачники взагалі використовують стаціонарне обладнання як піч, ставлячи на верхню частину каструлю або сковорідку.

Переносні мангали найбільше підходять для поїздки на природу. Невелика конструкція міститься в багажнику автомобіля. При цьому на грилі можна підсмажити 5-6 шашликів або кілька стейків.

Гарний мангал має бути стійким

Мабуть, один із найважливіших параметрів пристрою – це стійкість. Від стійкості залежить і пожежна безпека, так як для приготування використовується відкритий вогонь. Наприклад, якщо ви користуєтеся грилем на дровах, вибирайте трапецієподібну або конусоподібну форму ніжки. Така геометрична форма є найбільш стійкою.

Також існують мангали не з однією ніжкою, а з декількома. Вибирайте конструкцію, яка має опори максимально далеко одна від одної.

Чим стійкіший гриль, тим він безпечніший. На природі або дачі можна легко упустити нестійке обладнання на землю. В результаті не тільки зіпсується приготовлена ​​їжа, але й гаряче вугілля потрапить на траву.

Яку вибрати товщину стін

Другий параметр – товщина стінок. Якщо купуєте стаціонарну модель, то товщина має бути мінімум 2 мм. Також непоганим доповненням стане наявність ребер жорсткості та жароміцне покриття.

Якщо можливості перевірити товщину стінок немає, звертайте увагу на вагу. 10 кг – це мінімум для добрих мангалів. Більш легкі моделі будуть нестійкими, або їх стіни почнуть з часом прогорати.

Наша компанія випускає якісні та довговічні круглі мангали у двох розмірних типах. Ви можете вибрати на нашому сайті відповідний пристрій, а ми оперативно відправимо його до будь-якої точки України поштовою службою.