назад
наступна
новина

У чому головна перевага круглих мангалів

У чому головна перевага круглих мангалів

Готувати на відкритому повітрі завжди приємно, а якщо додати до процесу відкритий вогонь, м'ясо вийде соковитим і м'яким. Для рівномірної обсмажування застосовується круглий гриль-мангал, який використовують як дачники для прикраси ділянки та домашніх посиденьок, так і професійні кухарі у кафе та ресторанах.

Переваги круглих мангалів

У будь-якого предмета можна знайти сильні та слабкі сторони. У круглих мангалів головна перевага – це економія місця: менше розмір жарового диска, але більша місткість. На конструкцію можна розмістити велику кількість шампурів та ґрат. Також залишиться місце для вугілля. Крім того, деякі мангали мають додаткову підставку, на яку можна розмістити тарілки та інші столові прилади.

Але на цьому переваги не закінчуються. Круглий багатофункціональний мангал. Його можна використовувати як гриль, готувати на ньому стейки або покласти ґрати. М'ясо та овочі, які приготували на відкритому вогні та на металевих гратах, знаходять приємний коричневий колір і сітчастий малюнок. Крім того, можна спокійно насадити м'ясо на шампури та підсмажити на відкритому вогні. Шашлик, що вийшов, матиме не тільки приємний колір, а й смак. Страва виходить з хрусткою скоринкою, але все одно залишається м'якою всередині.

На відміну від інших конструкцій, кругла форма дозволяє використовувати мангал як піч. Багато дачників ставлять на поверхню для смаження каструлю, казанок або сковорідку для приготування їжі. Звичайно, при такому способі приготування їжі відкритий вогонь не використовується, проте страва все одно виходить смачною.

Також вуличні мангали важать дуже мало, і їх легко можна перенести із собою. Наприклад, вага моделі UNO лише 20 кг. Варто відзначити і дизайн. Круглий гриль можна зробити будь-якої форми та з будь-якого матеріалу. Наприклад, продукти UNO мають підставку у вигляді усіченого конуса та чашу із загнутими краями. Як матеріал для чаші використовується цільна сталева пластина, а геометрія у вигляді півсфери дозволяє маслу і залишкам їжі стікати в центр, що полегшує збирання.

До недоліків круглого мангалу можна віднести довге розпалювання. Щоб досягти гарного полум'я від вугілля, доведеться згаяти час. Також далеко не всі люди вміють розпалювати такий вогонь.

Застосування круглого мангалу

В основному гриль з такою конструкцією використовують у кафе з відкритою кухнею. Так кухареві набагато зручніше готувати їжу, а відвідувачі можуть подивитися на процес приготування страви. Також вуличні моделі розміщують на дачі. Незвичайний вид гриля допомагає прикрасити екстер'єр. Крім того, за круглим мангалом набагато зручніше збиратися із друзями.

Купити круглий мангал можна у нас. Завдяки незвичайній конструкції на поверхні смаження вийде приготувати шашлик, кебаб або просто посмажити м'ясо з овочами на металевій сітці. Гриль, безперечно, приверне увагу і вразить ваших друзів практичністю та якістю.