Назад
UNO - мангали для весняних пікніків

UNO - мангали для весняних пікніків

Відмінна новина для тих, хто скучив за сонцем. Зима закінчується!

У природи, як відомо, немає поганої погоди. Але є щось особливо хвилююче в весняних пікніках. Для тих, хто любить заряджатися енергією природи, що прокидається, ми раді запропонувати відмінні товари для вилазки. У нас можна купити мангал ÜNO.

Візьми ÜNO за місто

Всі знають, де пікнік - там смажене м'ясо. Переносний мангал підходить для цього ідеально. Він зробить побачення з природою більш організованим, оскільки на ньому можна готувати одночасно декілька страв - м'ясо, рибу, овочі. Ви зможете навіть влаштувати справжнє кулінарне шоу.

Унікальна форма круглого мангала - привід затишно розсадити гостей поруч по колу і самому залишитися в центрі, як на авансцені. Як водиться, на пікніку належить розповідати кумедні історії, занурюватися в ностальгію по «минулими часами» і просто насолоджуватися душевним спілкуванням.

Нехай підрум'янюються стейки, курячі крильця або сардельки на жарочной поверхні. Ви будете контролювати процес приготування, рівень нагріву і одночасно слухати розповіді друзів.

Психологи рекомендують такі посиденьки робити тематичними. Наприклад, присутні передають магічний куля (свічку, келих вина і т. Д.) З рук в руки і діляться спогадами в рамках «Моє найсмішніше пригода» або «Яким я уявляю побачення з інопланетянином».

Над вашою компанією буде плисти аромат димку, смаженого м'яса під звуки сміху і потріскують полін. І цю чарівну ауру вам створить наш компактний мангал ÜNO - технологічний, лаконічний і естетичний. Ви полюбите його з першої зустрічі.

Мангального комплекс: особливості

Конструктивно Уно представляє собою вогнищеву чашу на стійкій основі висотою 45 або 70 см. Цього вже достатньо для організації приємного вечора в колі сім'ї та друзів. Відкрите полум'я привабливо для очей, на нього хочеться дивитися, не відриваючись.

При цьому ви розумієте, що небезпека безконтрольного поширення виключена. Адже вогонь локалізовано всередині ємності.

Крім того, чаша розрахована на установку зверху функціональних аксесуарів для мангала:

Вентиляційні отвори всередині підстави забезпечують рівномірне горіння. ÜNO, крім інших достоїнств, гігієнічний. Поверхня для смаження влаштована з ухилом в центр, тому жир стікає в чашу, а не розбризкується.

Це буде ваш кращий пікнік!

22.02.2021