Назад
Форма жаровні: вибираємо гриль

Форма жаровні: вибираємо гриль

Поїздка на дачу або вилазка на природу – відмінний спосіб відпочити і набратися сил після трудових буднів. Такий відпочинок неможливо уявити без затишних посиденьок біля вогнища і смачно приготованих з його допомогою страв. Головний помічник у цій справі – вуличний гриль або мангал.

Гриль, барбекю або мангал: розбираємося в термінології

Прийнято вважати, що блюдо, приготоване на шампурах, називається шашликом, а цей же продукт, приготований на грилі, – барбекю або гриль. У нашій країні поняття « шашлик » і « мангал » на слуху вже дуже давно і прийшли вони зі Сходу, а ось поняття « барбекю » або « гриль » стали популярні протягом останніх 15 років.

Тут є нюанс: мангал і гриль – це пристрої для приготування, а барбекю – сам спосіб і процес приготування. Жаровня з тліючим вугіллям може мати круглу або прямокутну форму. Прямокутна форма більше властива Мангали, кругла – грилям-барбекю.

Коло або прямокутник?

Смак приготованих продуктів в круглої або прямокутної жаровні не відрізняється, але у круглого гриля є ряд переваг:

  1. Багатофункціональність. Можна використовувати як гриль стаціонарний або переносний, а також як вогнищеву чашу (не використовувати решітку або підставку, а просто скласти в чашу дрова).
  2. Універсальність. За допомогою додаткових аксесуарів на такому грилі можна готувати на шампурах, на решітці, в казанку, запікати під кришкою. Готувати можна не тільки м'ясо, але навіть піцу або десерти.
  3. Відсутність гострих кутів і стиків, пожежна безпека.
  4. Рівномірний розподіл жару і можливість регулювання його сили завдяки опускається або піднімається підставці.
  5. Відсутність зварювальних швів на чаші гриля, що забезпечує велику довговічність конструкції і зводить до мінімуму ризик деформації жаровні від високої температури. Наприклад, чаша гриля UNO зроблена з цілісного листа сталі товщиною 3 мм, обробленого за спеціальною технологією.
  6. Стійкість конструкції. Завдяки спеціальній підставці у формі усіченого конуса з « запечатаним » дном грилі UNO складно перекинути.
  7. Відсутність забруднень на майданчику навколо гриля. У ніжці накопичується зола, яку легко можна висипати.
  8. Економічність. Завдяки системі вентиляції циркуляція повітря в вогнищевої чаші практично постійна. Це дозволяє розпалювати вогонь швидко з мінімальною кількістю дров і вугілля.

Де купити круглий мангал

Круглі грилі по багатьом параметрам перевершують прямокутні. Єдиним мінусом для багатьох може здатися ціна, але і тут є вихід. Якщо ви не знаєте, де купити круглий мангал за доступною ціною, звертайтеся в нашу компанію. Ми вітчизняний виробник, який піклується про своїх покупців. Вся продукція і аксесуари зроблені з якісних екологічно чистих матеріалів. Свою впевненість у якості ми підтверджуємо гарантією на 3 роки.

26.08.2021