Назад
Барбекю для вашого саду

Барбекю для вашого саду

Приємне повідомлення для тих, хто цінує якісний відпочинок на природі. У каталозі нашої компанії є садове барбекю ÜNO. Завдяки стильному сучасному дизайну вашу ділянку перетвориться. А гамма можливостей для готування наповнить вечора ароматом смачних страв і свіжих дров.

Створіть собі комфорт

У ландшафтних рішеннях не буває дрібниць. Кожен куточок саду продумується грунтовно.

При плануванні зони барбекю враховується можливість установки лавок. Важливий також тип обладнання для готування й умови для його безпечної експлуатації. Універсальний барбекю ÜNO - ідеальне рішення. Він об'єднує в собі вогнищеву чашу і функції мангального комплексу. Воістину еталонна ергономіка подарує безліч варіантів використання.

Ви зможете присвятити вечір розслабленому відпочинку, якщо виберете модель висотою 45 або 70 см. Трепетний танець відкритого полум'я, зручні крісла, розставлені по колу, створять розслаблюючу атмосферу. Насолоджуйтесь відчуттям спокою і близькості улюблених. Адже багаття в саду - звичайнісіньке явище.

Але він повинен бути безпечним для навколишнього середовища. З ÜNO ця умова буде дотримано. Вогонь, локалізований в глибокій ємності, що не пошириться навколо, навіть якщо ви не тушкуйте його по завершенні вечірки.

А при необхідності багаття чаша легким рухом перетвориться в професійне обладнання для готування. Для цього знадобиться всього лише встановити на ній жарова диск (діаметр - 60 або 70 см). Його поверхня оброблена багатошаровим антипригарним органічним напиленням.

Ступінь нагріву по краях і в центрі різна. Продукти можна переміщати по диску, доводячи їх до готовності і вибираючи ступінь прожарювання.

Аксесуари для сміливих кулінарних ідей

Колекція корисних пристроїв може розширити функціонал барбекю на дровах.

Додаткові пристосування:

Всі аксесуари для барбекю виготовлені з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям.

Нарешті, кругла кришка CAP захистить виріб від зовнішнього впливу. Ви можете купити барбекю без побоювання, що ÜNO зіпсується при тривалому зберіганні на вулиці.

08.02.2021