Назад
Де приготувати продукти гриль

Де приготувати продукти гриль

Готування м'яса на природі в компанії друзів та близьких – відмінний вид відпочинку, який приносить масу задоволення. Підняти настрій смачним м'ясом та відмінним процесом готування можна лише при виборі відповідного пристрою. Розглянемо, як правильно вибрати мангал-барбекю та в чому його особливості.

Круглі мангали

Останнім часом часто можна зустріти на ділянках не лише звичайні прямокутні мангали, а й круглі жаровні. Такий пристрій відносно новий, але вже встиг набути величезної популярності серед любителів і професіоналів. Сфера застосування круглого мангалу не обмежується дачею чи будинком. Його також використовують у кафе та ресторанах. Велика популярність пов'язана з багатьма перевагами.

Переваги круглих мангалів

Найголовніша перевага – економія місця. За рахунок круглої форми при менших розмірах мангал здатний вмістити більше продуктів.

Другою перевагою є широкий функціонал. Крім стандартного приготування м'яса на шампурах, можна скористатися мангалом як гриль або барбекю. Розширити можливості жаровні допомагає багато аксесуарів. Наприклад, можна купити спеціальну підставку для казанка або зробити з пристрою мангал-стіл , докупивши спеціальні стільниці. Це допомагає не тільки підвищити зручність готування, але й використовувати жаровню як повноцінну обідню зону.

Завдяки оптимальній формі забезпечується рівномірний розподіл температури та тривала підтримка тепла. Якщо ви бажаєте якісно просмажити м'ясо, ви можете розташувати його в центрі, де є високий жар. Овочі та інші ніжні продукти можна розмістити біля країв.

Такий мангал дуже простий у обслуговуванні. Якісна нержавіюча сталь зберігає свій зовнішній вигляд навіть за впливу максимальних температур. Щоб після готування повернути мангал у вихідний стан, потрібно просто зібрати залишки їжі спеціальною лопаткою і пройтися жаркою рослинною олією.

Як вибрати мангал

Круглий мангал має різні типи конструкцій:

Круглий стол-барбекю UNO має низку позитивних якостей і широкі можливості, які розширюються за рахунок додаткових аксесуарів. Такий пристрій порадує вас не лише своєю практичністю та якісним виконанням, але й унікальним дизайном, здатним підкреслити затишок вашої ділянки.

11.02.2022