UNO CASE

  • UNO CASE

UNO CASE

UNO CASE — це спеціальні чохли для мангалів UNO, які забезпечать зручність транспортування гриля. Чохли брендовані в стилі самих барбекю лінійки UNO і практичні в експлуатації і використанні.
  • Ціна: 2400 грн.

Характеристики
UNO CASE
Розміри великого круглого чохла діаметр 64 см., висота 20 см.
Розміри чохла для ніжки діаметр 35 см., висота 42 см.
Матеріал чохлів з зовнішньої сторони вологостійка сумочна тканина Оксфорд з прогумованою мембраною
Матеріал чохлів з внутрішньої сторони вогнестійкий протипожежний брезент
Опис товару

Характеристики

UNO CASE — це комплект з двох чохлів. У більший вміщаються чаша для багаття, диск, кришка і насадка для шампурів. В менший — ніжка мангала, решітка для гриля і підставка для казанка.

  • Розмір великого чохла: діаметр 64 см, висота 20 см.
  • Розмір меншого чохла: діаметр 35 см, висота 42 см.

Чохли мають два шари: із зовнішнього боку — вологостійку тканину Оксфорд з прогумованою мембраною, з внутрішнього — вогнестійкий брезент, який використовується для протипожежних систем. Завдяки цьому чохол залишиться в цілості, навіть якщо ви в поспіху не до кінця остудили мангал.

Він легко миється від залишків їжі або золи, що випадково потрапили всередину. Можливість компактно упакувати гриль не тільки допомагає в його транспортуванні, а й зменшує необхідність пошуку приміщення для зберігання: упакований в чохли гриль не займає багато місця.

Щільна тканина захищає від атмосферних опадів і перепадів температур, отже, мангал прослужить ще довше. Для зручності перенесення в чохлі передбачені міцні ручки.

Дизайн чохлів повністю відповідає дизайну всіх моделей грилів UNO.

Експлуатація

Щоб упакувати гриль UNO в чохли, необхідно розібрати мангал на складові:

  • зняти з мангала поверхню для смаження, яка кріпиться на чашу за допомогою трьох ніжок;
  • демонтувати чашу мангала (для цього необхідно відкрутити кріпильний болт);
  • після цього можна упаковувати чашу і поверхню в один чохол, підставку — в інший.

Додаткові аксесуари теж помістяться в чохли для барбекю. Насадка для шампурів і захисна кришка UNO CAP — у великій чохол. Насадка для гриля, кільце для казанка і підставка UNO STAND — в маленький.

Догляд

Чохли UNO CASE не вимагають особливого догляду. Завдяки вологовідштовхувальному покриттю, після використання їх можна протерти вологою тканиною. Чохли UNO CASE, як і всі грилі UNO, зроблені в Україні. Для їх виробництва використовуються матеріали найвищої якості.

Рекомендовані товари

UNO Ціна: 9900 грн.